Marzy Ci się wiosłowanie na SUP w nadchodzącym sezonie?
🔹 Zapraszamy Cię na weekendowy kurs dla początkujących na SUP! Kurs obejmuje 2 spotkania zawierające zajęcia teoretyczne i praktyczne na wodzie, podczas których bezpiecznie wejdziesz w świat SUP.

🔹 Szczegóły kursu:
✔️ 2 dni zajęć w stałej, kameralnej grupie uczestników (2 x 3 h zajęć)
✔️ podczas zajęć na wodzie obecny jest profesjonalny, wspierający instruktor
✔️ solidne przygotowanie teoretyczne: rys historyczny SUP, ABC sprzętu, dobieranie i przygotowanie sprzętu pod indywidualne parametry, omówienie zasad bezpieczeństwa na wodzie, na co zwracać uwagę w kwestii warunków pogodowych, jak się przygotować na spływ Wisłą? jak czytać pogodę przed wypłynięciem na rzekę? Jak przepływać pod mostami, jak bezpiecznie dzielić rzekę z innymi jednostkami pływającymi? Co można, a czego nie wolno robić na rzece? Co oznaczają bojki i znaki? Nurt, wiatr, wiry, mielizny i pozostałe zjawiska, których należy mieć świadomość. Jak czytać wodę i identyfikować zagrożenia na wodzie.
✔️ konkretna dawka praktyki (w oba dni): nauka techniki wiosłowania na SUP, manewrowanie deską, swobodne wiosłowanie w Porcie Czerniakowskim oraz (pod warunkiem występowania odpowiednich warunków na rzece), na Wiśle. Ćwiczenia, ćwiczenia i … ćwiczenia pod okiem naszych instruktorów 🙂
✔️ podsumowanie kursu, przedstawienia jasnej ścieżki „co dalej” , wręczenie certyfikatów ukończenia.

🔹 Nasze szkolenie to pierwszy krok do SUPer przygody, którą w dalszej perspektywie możesz realizować z nami lub gdzie indziej, w grupie lub samodzielnie – tak, jak lubisz!