O nas

DLACZEGO SUP ACADEMY ?

Doświadczenie

„Urodzeni na lądzie, wychowani w wodzie…”

Jesteśmy grupą profesjonalistów, pasjonatów, którzy sportom wodnym poświęcili swoje życie.

„Zarażamy pasją innych”

Z drugiej jednak strony staramy się w odpowiedni sposób bazujący na naszym doświadczeniu i wyszkoleniu przekazać umiejętności i wiedzę. W sposób bezpieczny i przyjemny realizujemy szkolenia, treningi i eventy. Posiadamy profesjonalne zaplecze w postaci sprzętu i akcesoriów SUP & SURF. Współpracujemy również z naszymi partnerami w szerokim zakresie, co gwarantuje, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

„Nasze osiągnięcia są wizytówką profesjonalizmu”

Dyrygentem w naszej orkiestrze jest Wicemistrz Polski i wielokrotny zdobywca podium Pucharu Polski- Jan Sadowski, który pomimo swojej niepozornej postury, ale dzięki profesjonalnej wiedzy metodyce przygotowań i dyscyplinie treningowej walczył jak równy z równym z takimi atletami jak m.in. wielokrotny Mistrz Świata w Windsurfingu- Steve Allen.

Trzon naszej kadry stanowi wiodąca przez wiele lat prym wśród kadry kierowniczej jednego z największych biur turystyki Aktywnej w Polsce- Anna Pawełczyk. Posiada dziesięcioletni staż doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz osobami dorosłymi podczas eventów. Kierowniczka wielu projektów między innymi: Przystanek Świętego Mikołaja, Wycieczki szkolne, Obozy zimowe, letnie oraz eventów dla firm. Poza pracą z dziećmi i dorosłymi pasjonują ją sporty deskowe, gdyż uważa je za kształtujące charakter i dbające o odpowiedni rozwój fizyczny.

Dzięki obecności w grupie Surf Academy dysponujemy zapleczem stacjonarnych baz w centrum Polski w Warszawie oraz nad Bałtykiem w Kołobrzegu. Dodatkowo realizujemy eventy mobilnie na terenie całej Polski- bezpośrednio u klienta lub także wyjazdowo na terenie Europy, Afryki, Ameryki Środkowej i Azji, gdzie posiadamy licznych partnerów do prowadzenia zorganizowanych działań i realizacji.