Międzynarodowy Kurs Instruktora SUP ISA

W tym roku Sup Academy w Warszawie pod patronatem Związku Sportowego Surfingu organizuje pierwszy kurs na międzynarodowego instruktora SUP International Surfing Association (ISA). Międzynarodowy kurs ISA Flat Water Stand Up Paddle Instructor jest organizowany w oparciu o najwyższe standardy programu ISA Coaching & Instructing, którego celem jest wyszkolenie instruktorów Surfingu i SUP na całym świecie, w tym w Polsce.

Celem kursu jest zdobycie wiedzy teoretycznej, praktycznej oraz potwierdzenie wymaganych kwalifikacji w celu uzyskania certyfikatu prestiżowej Międzynarodowej Organizacji Surfingowej (ISA), który respektowany jest przez organizacje niemalże na całym świecie, w tym także w naszym kraju przez delegata ISA w Polsce- Związek Sportowy Surfingu.

Wraz z Kursem ISA Flat Water SUP Instructor realizujemy dodatkowy moduł- kurs ISA / ILS Water Safety Course. Celem Kursu jest zdobycie umiejętności ratowniczych niezbędnych przy wykonywaniu pracy instruktora Stand Up Paddle. Kurs realizowany jest przez prestiżowe organizacje: International Surfing Association (ISA) oraz International Lifesaving Federation (ILS) przy wsparciu Związku Sportowego Surfingu (ZSS) w opracowaniu o wieloletnie doświadczenie, najwyższe standardy i wysoką skuteczność.

Aby uzyskać pełne uprawnienia instruktorskie wymagane jest:

  • Pozytywne ukończeny Kurs ISA Flat Water SUP Instructor
  • Ukończony kurs ISA/ILS Water Safety lub Uprawnienia Ratownika Wodnego WOPR
  • Ukończone 20 godzin praktyki w licencjonowanej szkole Stand Up Paddle (możliwość realizacji praktyki u organizatora Kursu- SUP ACADEMY)

Ważne informacje:

Kurs odbywa się w języku angielskim w formie hybrydowej ( warsztaty teoretyczne online, warsztaty teoretyczne w sali wykładowej, zajęcia praktyczne na wodzie i lądzie). Prowadzącym kurs jest licencjonowany międzynarodowy prezenter ISA & ILSHans van den Broek.

!LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Data :

8-11.07.2021r.

Planowy rozkład zajęć*:

-08.07.2021r. 16.00-20.00 (online) Teoria kurs ISA/ ILS Water Safety

-09.07.2021r. 17.30-21.30 (online/stacjonarnie) Teoria Kurs ISA Flat Water SUP instructor

-10.07.2021r. 9.00-15.00 Praktyka kurs ISA/ ILS Water Safety

(-10.07.2021r. 16.00-20.00 Termin Rezerwowy dla obu kursów)

-11.07.2021r. 10.00-13.00 Praktyka ISA Flat Water SUP instructor

Miejsce*:

SUP Academy & Baseny Lunapark w Warszawie & tereny Dzielnicy Wisła ( Port Czerniakowski & okolica) ,

Koszt**:

  • Kurs ISA Flat Water SUP instructor: 1500 PLN
  • Kurs ISA/ ILS Water Safety: 1500 PLN

* Uwaga! Organizator zastrzega sobie drobne zmiany, co do dokładnego rozkładu zajęć i dokładnego miejsca realizacji ze względu na przyczyny niezależne od organizatora (m.in. pandemia  COVID – 19)

** Cena: ZAWIERA: Materiały dydaktyczne niezbędne do zajęć, sprzęt na zajęcia praktyczne (zestawy SUP), sale wykładową, prowadzącego ISA/ILS, opłata ISA za kurs, NIE ZAWIERA: noclegów, wyżywienia, strojów i ręczników i osobistych narzędzi (długopis, brudnopis etc.)

Zapisy odbywają się poprzez e-mail:

info@supacademy.pl z dopiskiem w tytule KURS ISA SUP 2021

więcej informacji na temat kursów ISA & iLS: